Žiemos sveikatingumo savaitgaliai Anykščiuose

Žiemos sveikatingumo savaitgaliai Anykščiuose!

Norinčius pasirūpinti savo emocine bei fizine sveikata, kviečiame pasidovanoti sau sveikatingumo savaitgalį nuostabiame, išskirtine gamta apsuptame Anykščių kurortiniame mieste.

Šie savaitgaliai skirti vyresnio amžiaus žmonėms ir visiems, norintiems pagerinti savo fizinę ir emocinę sveikatą, turintiems tokių sutrikimų ir būklių, kaip nerimas, ilgalaikis stresas, nuovargis, nemiga, panikos priepuoliai, lengvesnė depresija, migreniniai galvos skausmai ir pan.

Galite rinktis dviejų tipų paketus: EKO ir TURBO

Savaitgalio programa (nuo penktadienio 18.00 val. iki sekmadienio 16 val.):

Penktadienį – dalyvių pasitikimas, susipažinimas ir 1 užsiėmimas: laisvasis (ekstatinis) šokis.

Šeštadienį – 2 užsiėmimai: terapija miške, meditacija ir žaidimas metaforinėmis asociatyvinėmis kortomis – šis psichologinis žaidimas skirtas santykių, gyvenimo užduočių, situacijų sprendimui, savianalizei.

Sekmadienį – 1 arba 2 užsiėmimai: judesio mankšta ( tik įsigijusiems TURBO paketą) ir pažintinis šokio-judesio terapijos užsiėmimas.

Užsiėmimus ves ir visur Jus palydės Indrė Šiliauskaitė – šokio-judesio terapijos praktikė, ekstatinio šokio ir terapinio šokio fasilitatorė, sveikatos ir socialinių projektų rengėja, antreprenerė, sveikatos edukatorė, dirbanti su emocinės ir fizinės sveikatos projektais nuo 2016 metų.

Laisvasis (ekstatinis) šokis – kūno ir sielos laisvės manifestacija pačiu gražiausiu įmanomu būdu! Pradžioje sukuriama saugi erdvė, tada atliekamas judesio apšilimas, palaipsniui pereinantis į laisvą šokį. Per dėmesingą įsisąmoninimą, per kūno pajautimą, meditaciją garse ir judesyje, per įsiklausymą vidumi į savo kūno emocinės, jausminės prigimties poreikius, atsiveriame išsveikimui ir užspaustų emocijų, nemalonių įvykių sukurtų blokų įvairiose kūno vietose išveikimui. Pabaigoje – atvira refleksija saugiame rate. Trukmė 2,5 val.

Supažindinimas su šokio-judesio terapija (ŠJT) – tai praktinis terapinis užsiėmimas, kurio metu patyrinėsite save giluminiu būdu, pasitelkiant šokio-judesio terapijos metodus. ŠJT – tai NĖRA šokis su choreografijos elementais, tai TERAPINIS JUDESIO NAUDOJIMAS siekiant vystyti emocinę, kognityvinę, fizinę, dvasinę ir socialinę asmens integraciją, bendrai pagerinti savijautą, gyvenimo kokybę. Esminiai ŠJT komponentai yra šokis kaip kūno judesys, kūrybinė išraiška ir tarpasmeninis santykis. Trukmė 1,5-2 val.

Terapija miške – užsiėmime derinamas fizinę sveikatą gerinantis žygiavimas su įvairiomis terapinėmis užduotimis, tokiomis kaip kūno ir aplinkos įsisąmoninimas, pojūčių miške terapija, fototerapija, emocijų išveikimas ir kt. Trukmė apie 3 val.

Judesio mankšta – intuityvus kūno lavinimo užsiėmimas, kurio tikslas – gerai išsirąžyti, pratempti kūno audinius, pakelti tonusą, pastiprinti problematiškiausias raumenų grupes, pagerinti širdies darbą, kvėpavimą ir emocijas per smagų laisvąjį šokį. Trukmė 1,5 val.

Sveikatinimo savaitgaliai vyks:

SAUSIO 13-15 d. (EKO)
SAUSIO 20-22 d. (EKO)
VASARIO 10-12 d. (EKO, TURBO)
VASARIO 16-19 d. (EKO, TURBO – prailginta programa, kitas įkainis – bus pranešta vėliau)
KOVO 3-5 d. (EKO, TURBO)

Užsiregistruoti galite čia:

Platesnė informacija ir klausimai telefonu: 868653405


ATLANTŲ SLĖNIS – paslaugos ir produktai sveikesniam gyvenimui!